Carp Austria 2024 - Samstag & Sonntag - 07. & 08. Dezember

MESSE TULLN

Vstupenky online

Vitajte v online obchode so vstupenkami na Fishing Show 2023 Carp Austria!

Predpredaj vstupeniek sa začal! V internetovom obchode Carp Austria si môžete pohodlne online zakúpiť dennú vstupenku a vedro s prekvapením Anakonda. Možnosti platby v pokladni sú kreditná a debetná karta, SOFORT Überweisung, Apple Pay, bankový prevod, iDEAL.

Výhody online vstupenky:

  • Priamy prístup na veľtrh – žiadne čakanie v rade pri dennej pokladni
  • Ušetríte 2,- € na vstupnom
  • Vstup s online dennou vstupenkou už v sobotu 2. decembra od 8:00 hod.
  • Automatická účasť v tombole o 500 EUR na nákupnú prehliadku

Vedro s prekvapením Anakonda:VYPREDANÉ!

Z technických dôvodov nie je bohužiaľ možné úplne preložiť online predajňu vstupeniek do maďarčiny. Sprievodca krok za krokom vám umožní úspešne zakúpiť vstupenky.


Krok 1: Výber vstupenky

Kliknutím na „In den Warenkorb“ si vyberte vstupenku.

vstupenka na vystavu rybarstva 2023 step 1

Krok 2: Nachádzate sa v nákupnom košíku

Tu môžete určiť alebo aktualizovať počet vstupeniek.

vstupenka na vystavu rybarstva 2023 step 2

Krok 3: Vaše osobné údaje

vstupenka na vystavu rybarstva 2023 step 3

Krok 4: Prieskum verejnej mienky

Jednoducho zaškrtnite jedno políčko za druhým.
Dôležité! Prijmite zásady ochrany osobných údajov a kliknite na: Zur Kasse gehen

vstupenka na vystavu rybarstva 2023 step 4

Krok 5: Objednávka s nákladmi

vstupenka na vystavu rybarstva 2023 step 5

Krok 6: Vyberte spôsob platby

vstupenka na vystavu rybarstva 2023 step 6

Krok 7: Budete presmerovaní na poskytovateľa platby.


Krok 8: Hneď po úspešnom dokončení platby dostanete e-mailom odkaz na stiahnutie. Teraz si môžete stiahnuť svoju vstupenku (vstupenky) a/alebo poukaz (poukazy).

Dôležité: Každý lístok si musíte stiahnuť a vytlačiť samostatne!


Informácie o online predbežnej rezervácii na výstavu Rybárstvo 2023 Carp Austria!

Informácie o rybárskej výstave Print@Home Ticket

Vytlačenú vstupenku si prineste na podujatie, budete ju potrebovať pri vstupnej kontrole.
UPOZORNENIE: Kód dennej vstupenky platí na jeden vstup. Ak boli vyhotovené kópie a sú v obehu, na vstup vás bude oprávňovať len prvá predložená denná vstupenka. Držitelia ďalších kópií nemajú nárok na výmenu alebo vrátenie kúpnej ceny. V prípade straty nie je nárok na náhradu. Jednodňové vstupenky zakúpené online nie je možné stornovať.
Ak opustíte veľtrh na krátky čas, získajte pečiatku, aby ste mohli neskôr opäť vstúpiť.
Objednávka a dodanie online denných vstupeniek (kýblových kupónov) sa vždy riadi aktuálne platnými podmienkami ochrany osobných údajov a všeobecnými podmienkami spoločnosti Angling Entertainment: https://carp-austria.com/datenschutz/ & https://carp-austria.com/datenschutz/#AGB-Onlineticketshop.

Informácie o vedrách Anakonda

Na podujatie si prineste vytlačený kupón a vyzdvihnite si vedro v Carp Austria Tulln. Kód vstupenky „Voucher Vedro s prekvapením“ platí pre jedno vedro s prekvapením. Ak boli vyrobené kópie a sú v obehu, len prvý predložený poukaz vás bude oprávňovať na získanie vedra. Držitelia ďalších kópií nemajú nárok na výmenu alebo vrátenie kúpnej ceny. V prípade straty
nie je nárok na výmenu. Vedierka zakúpené online nie je možné stornovať. Vedrá s prekvapením sú určené výlučne pre návštevníkov veľtrhu a je potrebné si ich vyzdvihnúť na distribučnom mieste v Carp Austria Tulln dňa 02.12. alebo 03.12. 2023. Nebude sa uskutočňovať žiadna doprava ani iné doručenie! Pozor: Na vyzdvihnutie vedra potrebujete platnú vstupenku. Jednodňové vstupenky si môžete zakúpiť online alebo v pokladni na mieste.

Môžem použiť svoju online vstupenku na iný deň veľtrhu?

Každá online vstupenka vás oprávňuje na jeden vstup bez ohľadu na deň konania veľtrhu!

Koľko vedier si môžem kúpiť?

Môžete si kúpiť toľko vedier, koľko chcete.
Vedrá s prekvapením sú k dispozícii len v obmedzenom množstve.

Účasť v tombole o 500 eur Shoppingtour

Zakúpením online vstupenky alebo vedra s prekvapením Anakonda sa automaticky zúčastňujete na tombole Shopping tour v hodnote 500 eur! Vstupenku alebo kupón na vedro si však musíte vytlačiť! Lístok si vyzdvihnete pri vstupe. Je však dôležité, aby ste si kupón na vedro uplatnili do 13:30. DÔLEŽITÉ: Akceptované bude len meno uvedené na vstupenke.

Môžem kúpiť vstupenky online pre iné osoby?

Áno, denné vstupenky a vedrá môžete kúpiť pre iné osoby v rámci jedného objednávkového procesu. Jednodňové vstupenky a kupóny na vedrá sa však vydávajú na meno kupujúceho a všetky vstupenky sa zasielajú na e-mailovú adresu kupujúceho. Pri vstupe ani pri vydávaní vedier nekontrolujeme mená.

Prečo sa musím zaregistrovať a poskytnúť svoju e-mailovú adresu, aby som si mohol kúpiť vstupenku online?

V záujme zabezpečenia komplexných služieb a bezpečnostných štandardov pri objednávaní a používaní online vstupeniek sú vstupenky personalizované a je potrebná registrácia. E-mailová adresa je potrebná, pretože vstupenka Print@home a mobilná vstupenka vám budú zaslané e-mailom.
Vstupenka vám bude zaslaná len na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Problémy môže riešiť len osoba, ktorá je uvedená ako kupujúci v databáze a na vstupenke.

Môžem kúpiť vstupenky online pre iné osoby?

Áno, jednodňové vstupenky a vedrá môžete kúpiť pre iné osoby v rámci jedného procesu objednávky. Jednodňové vstupenky a kupóny na vedrá sa však vydávajú na meno kupujúceho a všetky vstupenky sa zasielajú na zadanú e-mailovú adresu kupujúceho. Na mieste vstupu ani pri vydávaní vedier nekontrolujeme mená.

Je moja vstupenka prenosná?

Áno! Pri vstupe nekontrolujeme mená, takže to nie je problém. Skenujeme iba čiarový kód na vstupenke. Ak teda chcete svoj lístok niekomu predať, môžete to urobiť bez toho, aby ste museli meniť meno.

Musím si vytlačiť vstupenku online?

Nie, nemusíte ho tlačiť. Musíte si ho však stiahnuť! Po zaplatení online vstupeniek budete presmerovaní na stránku na stiahnutie a vstupenky si môžete stiahnuť. Okrem toho vám bude e-mailom zaslaný odkaz na stiahnutie. Kliknutím na odkaz na stiahnutie sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť vstupenky. Môžete si ich vytlačiť alebo si ich pri vstupe nechať naskenovať zo smartfónu. Odporúčame vám vytlačiť si vstupenku, pretože sa tým automaticky zaradíte do nákupnej akcie v hodnote 500 eur. V závislosti od spôsobu platby môže trvať niekoľko dní, kým budú vstupenky k dispozícii na stiahnutie. Ak ste si zakúpili viac jednodňových vstupeniek, budete ich musieť vytlačiť všetky.
Všetky online vstupenky majú jedinečný kód, takže ich možno naskenovať a zaregistrovať len raz pri vstupe. Dávajte pozor, aby ste nezdieľali informácie o vstupenke, aby vašu vstupenku nepoužil niekto iný pred vami.

Mám problém so svojím online lístkom, na koho sa môžem obrátiť?

Ak máte problém so vstupenkami alebo s predajňou vstupeniek, pošlite e-mail na adresu info@carp-austria.com.
Dôležité: Na spracovanie vašej žiadosti potrebujeme ID objednávky a/alebo kód vstupenky.
V prípade problémov s platbou sa obráťte na svojho poskytovateľa platobných služieb.

Koľko stojí vstupenka v pokladni?

Vstupenka v pokladni stojí 15,- €. Odporúčame kúpiť si vstupenky online, aby ste ušetrili 2,- € za vstupenku.
Deti do 10 rokov neplatia vstupné, ale musia byť v sprievode dospelej osoby s platnou vstupenkou. Vstupenka v pokladni pre návštevníkov od 10 do 14 rokov a osoby so zdravotným postihnutím stojí 13,- €.

Kde dostanem vedro s prekvapením?

Vedro s prekvapením Anakonda vám bude vydané na výdajnom mieste v Carp Austria Tulln 2023. Každá poukážka platí na jedno vedro. Ak ste si kúpili viac ako jedno vedro, musíte si vytlačiť poukaz na každé vedro! Upozornenie: Na prevzatie vedra budete potrebovať platnú vstupenku. Jednodňové vstupenky si môžete zakúpiť online alebo v pokladni na mieste.

Bude mi vedro Anakonda zaslané?

NIE – vedrá Anakonda vám nebudú zaslané!!! Akcia vedierko s prekvapením Anakonda je určená výhradne pre kupujúcich denných vstupeniek Carp Austria online na vyzdvihnutie v Carp Austria.
K objednávke vedra s prekvapením Anaconda dostanete poukaz.
S týmto poukazom dostanete vedro s prekvapením Anaconda na distribučnom mieste v Carp Austria Tulln 2023.
Každý poukaz platí na jedno vedro. Ak ste si kúpili viac ako jedno vedro, musíte si vytlačiť poukaz na každé vedro! Upozornenie: Na vyzdvihnutie vedra budete potrebovať platnú vstupenku. Jednodňové vstupenky si môžete zakúpiť online alebo v pokladni na mieste.

Mám problém so vstupenkou, ale kamarát mi ju zohnal.

Je nám to ľúto. Komunikujeme len s kupujúcim, u ktorého sú v našej databáze uložené kontaktné údaje na vstupenku alebo vedro. To platí aj v prípade problémov na mieste.

Teile unsere Leidenschaft mit deinen Freunden!

Melde dich jetzt für das Gewinnspiel an und mit ein bisschen Glück gewinnst

Du das ideale Echolot zum Karpfenangeln!

 

Mit dem Klick auf ANMELDEN akzeptierst Du die Datenschutzbestimmungen